Малярні інструменти умовно поділяють на професійні і побутові. У нас представлені обидві категорії, в тому числі різні витратні і супутні матеріали. Ми можемо запропонувати вигідно придбати ручні інструменти для малярних робіт оптом: шпателі, мастерки і кельма, малярні валики і кисті, кювети для розкочування фарб, будівельні відра, скотч і багато іншого.

Сучасні інструменти для малярних робіт оптом поставляються по всій території України кур'єрськими службами. На сайті введена система мінімального замовлення, що дозволяє будь-якому покупцеві отримувати мінімальні ціни на всі позиції в каталозі компанії. Ми поставляємо інструменти для малярних робіт оптом не тільки різним організаціям, але і фізичним особам.

Основа асортименту

Найбільш популярними інструментами для фарбувальних робіт, донині залишаються класичні валики і кисті. У каталозі представлені різні конфігурації даних виробів, у тому числі валики з фактурними і структурними накидками для формування рельєфних поверхонь з різними візерунками. Крім того, можна підібрати наступні інструменти для штукатурних і малярних робіт оптом:

Посилені фасадні шпателя для зовнішніх робіт і нанесення великих обсягів штукатурки.

Вимірювальний інструмент, маркери, будівельні олівці.

Професійні і побутові пістолет для піни або силіконових складів.

Склорізи роликові різьбярі для плиткорізів, будівельні ножі.

Будівельні шнури, жилки, сигнальні стрічки.

Також представлені різні інструменти для малярних і відбійних робіт оптом, застосовувані на підготовчих стадіях ремонту: абразивні матеріали і терки, перфорована стрічка, мішки для будівельних відходів, хомути, скребки тощо.