Гак для в'язки арматури – інструмент, призначений для зв'язування дротяних арматурних прутів і створення міцних конструкцій. Фіксація прутів з допомогою цього пристосування не вимагає особливих умінь і відрізняється дешевизною порівняно з залученням автоматичного обладнання.

Купити гак для в'язки арматури можна в будь-якому сучасному магазині інструментів. Фахівці рекомендують орієнтуватися на відомі бренди, так як від цього залежить якість і довговічність інструменту.

Використання гачка для зв'язування арматури

Створення арматурних вузлів за допомогою в'язальних гачків для арматури – це процес, який по трудомісткості набагато легше, ніж робота з металом за допомогою дорогого обладнання. Рекомендуємо купувати гачки Magtools для роботи з будь-яким типом прутів: продукція Mactools має повну сертифікацію якості.

Принцип роботи стандартним гачок для в'язання арматури виглядає так:

дріт довжиною до 40 см потрібно скласти навпіл і прикласти до точки зв'язування;

кінець гачка протягується в петлю;

другий кінець арматури загинається із зворотного боку гачка;

обертальним рухом пристосування кінці прутів повинні перекрутитися. Після декількох повторень обертання гак витягується.

Не слід робити тугу в'язку, так як це загрожує розривом дроту.

Стандартний крюк для в'язки арматури

Сучасні гачки для в'язання арматури оптом, доступні в Україні, поділяються на кілька категорій, що розрізняються конструкцією:

прості, що складаються з залізного стрижня, доповненого гачком на одному кінці, який легко вистачає петлі. Рукоять оснащена підшипником, що дозволяє розвинути велику швидкість обертання і силу затягування петель;

гвинтові, являють собою складну конструкцію простого гачка. Принцип дії гвинтового арматурного гака аналогічний попередньому типу: загнутий наконечник затягує металеву петлю. Збільшення моменту затягування забезпечується інтегрованою черв'ячною передачею, яка розвиває поступальну силу обертання. Ціна таких агрегатів трохи вище звичайного, проте при великих обсягах робіт розумно буде віддати перевагу саме їм.

При самостійному виконанні будь-яких робіт досвідчені виконавці нерідко роблять гачки для арматури своїми руками. Це більш доцільно, ніж покупка або опт, коли закладається фундамент невеликої будівлі. На сьогоднішній день є безліч керівництв по виготовленню цього нескладного інструменту.

Автоматичний гак для в'язки арматури

Великі обсяги робіт були б дуже дорогими, якби керівники будівельних майданчиків не залучали автоматизоване обладнання. Одиз з схожих приладів - автоматичний гак для в'язки арматури, виконаний у вигляді звичайного шуруповерта і тому зручний в експлуатації.

Цей інструмент ідеально підходить для оптової поставки на будівництво великого монолітного об'єкта, який передбачає часту роботу з арматурними конструкціями. Автоматичний гачок для в'язки арматури швидко і без зусиль формує каркас потрібної площі завдяки механічній подачі дроту від заздалегідь вставлений всередину мотка.