Композитна сітка

Виготовляють композитну сітку зі скловолокна на основі епоксидної смоли, яка є основною складовою, що забезпечує міцність матеріалу.

Які основні переваги композитної сітки?

Композитна сітка набула великої популярності на будівельному ринку саме завдяки тому, що вона зручна в застосуванні, транспортуванні. Це дуже практичний, надійний незамінний матеріал, який на сьогоднішній день використовують практично на кожному будівельному об'єкті.

Композитна сітка від виробника являє собою невеликі прути, які скріплюються між собою, при цьому саме епоксидної смоли утворює міцність, завдяки чому матеріал стає безпечним і надійним.

В першу чергу матеріал хороший тим, що його можна застосовувати для зниження утворення тріщин. Це одне з основних переваг, які підносять композитна сітка. Ціна на даний матеріал також досить доступна. Крім того, завдяки тому що її питома вага майже в 10 разів менше, ніж у металевих прутів, економія буде дуже суттєвою.

 

Де застосовують даний матеріал?

Часто композитну сітку застосовують при будівництві доріг і створення всіляких мостів, перекриття та навіть при заливці підлог бетонної суміші. Але навіть це далеко не всі переваги, які може піднести композитна сітка. Україна сьогодні дуже часто використовує цей матеріал, але лише наша компанія надає лише матеріал високої якості.

Ще однією великою перевагою матеріалу є те, що їй не страшні високі перепади температури і велика кількість вологи. Чого не сказати про металевий аналог, який схильний до інших хімічних впливів, які завдають шкоди матеріалу.

Якщо хочете, щоб Ваш будівельний об'єкт, дорожні перекриття, мостові були надійними і безпечними, тоді Вам неодмінно потрібно композитна сітка. Замовити її Ви можете, зв'язавшись по контактними даними, що вказані нижче для зворотного зв'язку.