Як самому нанести декоративну штукатурку? Як правильно нанести декоративну штукатурку на пофарбовані стіни і стеля? У ремонтних і оздоблювальних роботах якість і стійкість нанесеного покриття залежить не тільки від застосовуваних матеріалів, а і від будівельних інструментів, які використовувалися. Від інвентарю також залежить і технологія нанесення сумішей. У будівельному інтернет-магазині Magtools представлений широкий вибір обладнання для різних видів робіт. Також наші спеціалісти можуть підказати, як правильно наносити декоративну штукатурку на стіни.

Інструмент для декоративної штукатурки

Декор – остаточний етап облицювання поверхонь. На які стіни можна наносити декор? Основа для нанесення покриття повинно бути рівним, гладким, без різких перепадів рівня, тріщин і дрібних вибоїн. Для підготовки основи використовують:

шпателі;

мастерки;

правила;

рівень;

молоток.

Набір оснащення своїми руками допоможе підготувати стіни і стеля - видалити нерівності, прибрати зайві, погано закріплені, шматки штукатурки, старі шпалери і облицювання.

Які бувають інструменти для декору стін

Перед тим, як наносити декоративну штукатурку, необхідно визначиться з ручним способом нанесення суміші – накатка або накладка. У першому випадку будуть потрібні:

шпателі;

мастерки;

тертки;

гладилки.

Для другого способу знадобляться валик, ємність і тертка. Набір інвентарю допоможе створити із шпаклівки шедеври, а наші співробітники підкажуть, які інструменти для декору стін доступні до продажу за вигідними цінами.

Фактурні валики

Стіни легко оформити, маючи під рукою фактурний валик. Фарба наноситься швидко, результат перевершить всі очікування – прямі і косі смужки, ромби, плетіння різної складності, імітація під кам'яну і цегельну кладку, шкіру крокодила і т. д. Великий вибір поролонових і тканинних валиків відкриє простір для фантазії. Цей простий у застосуванні інструмент створить неповторний декор вашого будинку.

Фактурні штампи

З продукцією від Magtools не має значення, на яку стіну наносять декоративну штукатурку, так як будівельні штампи здатні приховати недоліки поверхонь – перепади і нерівності. Інвентар зі зручними ручками і пензлем з композитних матеріалів створить відбитки, які прикрасять стіну і стануть своєрідною прикрасою інтер'єру. Особливою популярністю користується штампи імітації під дерево. Такий штамп з рідкої штукатурці дуже легко використовувати, тому він широко застосовується для декоративної обробки при будівництві і ремонті.

З інвентарем від Magtools нанести декоративну штукатурку - легко і просто. Даний ремонтний інвентар – зручний у роботі, простий у використанні, тому може застосовуватися фахівцями і непрофесійними користувачами. Він допоможе вам правильно наносити декоративну штукатурку на забарвлені і шпакльовані поверхні. Матеріал для виготовлення – залізо з антикорозійним покриттям і міцний пластик і гума.